Buty do biegania dla dzieci Kiprun Grip – sklep dla dziecka

Buty dla młodych adeptów biegów przełajowych i biegów na orientację poszukujących doskonałej równowagi między amortyzacją i przyczepnością. Pianka Kalensole® i system CS® umożliwiają optymalne pochłanianie wstrząsów. Elementy z syntetycznego materiału pośrodku stopy zapewniają jej dobre trzymanie Liczne wielokierunkowe korki zapewniają bardzo dobrą przyczepność. Konstrukcja wierzchniej części buta zapewnia duży komfort. Liczne wzmocnienia na cholewce. Spadek zmniejszony o 6 mm i nacięcia w podeszwie: naturalne przetaczanie stopy. Krople wody spływają po materiale, nie wsiąkając w niego. Podeszwa nie zostawia śladów na podłodze sali gimnastycznej.

Cena: 119.99 PLN

Lokalne punkty orientacyjne pomagają dzieciom rozwijać wiedzę o przestrzeni i kierunku. Chomiki Kung Zhu – ulepszone i wzmocnione wersje zeszłorocznych wielkich sprzedawców zwierząt domowych zhu zhu. Nie chcą już bardzo prostych zabawek.

Drewno jest biodegradowalne i odnawialne. Łatwy powód ładnie jego trwałość i warunki środowiskowe. Nasze gotowe elementy drewniane są poddawane obróbce nietoksycznymi barwnikami, a naturalna farba przestaje istnieć.

To jedna z zabawek, których nigdy nie powinieneś przedstawiać całemu dziecku. W ten sposób zachęcisz do kreatywności i logicznego myślenia. Właściwie nie jest też w stanie śpiewać pełnych piosenek.

You may also like...