Buty zimowe śniegowce dla maluchów Lugik Warm – sklep dla dziecka

Lekkie i ciepłe kozaki. Są łatwe do założenia dzięki 2 otworom na palec wskazujący do pociągnięcia buta. Nie pomylisz się: brak rozróżnienia prawej i lewej stopy. Podszewka cholewki z watoliny 160 g/m². Dół: ciepła podszewka z 5 mm pianki. Kozaki wodoodporne, aż do dolnej, jednolitej części. Giętki i lekki materiał; 1 but w rozmiarze 21/22 waży 164 g. Brak rozróżnienia prawa i lewa stopa. Otwory na palec wskazujący. Sznurowadło dla dopasowania. Podeszwa ze żłobionego tworzywa termoplastycznego 3 mm. System sznurek + stoper pozwala mocniej dopasować but dookoła łydki. Od spodu znajduje się miejsce do wpisania nazwiska dziecka.

Cena: 59.99 PLN

Zabytkowe zabawki z pewnością również edukacyjne. Zabawki linowe-Jeśli posiadasz nieagresywnego psa, zabawki linowe są idealnym narzędziem do świętowania przeciągania liny w internetowych mediach wideo. Ten podręczny klejnot ma różne możliwości.

Jest to również dobre, ponieważ noworodek może chwycić go w dłonie i wydawać dźwięki pc. Zainspirują również Twoje dziecko do odgrywania ról i kreatywnych gier z udziałem rówieśników.

Co więcej, zaproś przyjaciół swojego dziecka, a ona zorganizuje własną imprezę. Zabawki do kąpieli są doskonałymi ulubieńcami otyłych niemowląt i małych dzieci. Jack-in-the-box to ich ulubiona zabawka a kuku dla najmłodszych.

You may also like...