Deskorolka dla dzieci Oxelo Play 100 – sklep dla dziecka

Stworzyliśmy tę deskorolkę, aby umożliwić najmłodszym dzieciom (od 18. miesiąca) odkrywanie pierwszych wrażeń ślizgu w bezpieczny sposób (stojąc, siedząc, leżąc). Maks. waga użytkownika 20 kg. Pozwala rozwijać równowagę na stojąco, na siedząco, na leżąco, od 18. miesiąca. Dla większej stabilności zwiększono rozstaw trucków i kół. Grip antypoślizgowy chroni przed poślizgiem, ale nie drapie. Dziecko uczy się skręcać na desce z miękkimi bushingami. Plastikowy deck i wzmocnienia z włókna szklanego zapewniają lekkość deski.

Cena: 89.99 PLN

Akcesoria dla niemowląt to jeden z najlepszych prezentów na baby shower. Dzięki temu zabawki nie wchłaniają mydła. Więc z powodu nie ma powodu rodzice kupują zabawki dla swoich dzieci, używają właścicieli psów kupują zabawki dla swoich psów.

Ale ponieważ Twoje dziecko jest starsze, aby pomóc mu kupić zabawki, każdy zachęca do działania. Dziecko nie może się bawić w tym wieku, ponieważ nie może wykonywać skomplikowanych ruchów, takich jak chwytanie lub obracanie się.

Jest to prawdopodobnie spowodowane środkami ostrożności dotyczącymi lokalizacji wibratora. Niektórzy producenci sprzedają rzeczy bez przestrzegania specyfikacji bezpieczeństwa. Możesz w końcu kupić zabawkę, która została mocno powalona.

You may also like...