Dres ciepły dla maluchów – sklep dla dziecka

To jeden z 2 pierwszych dresów do gimnastyki dla maluchów od Decathlon, który został opracowany wg koncepcji Minimal Waste. To pierwszy krok do bardziej odpowiedzialnej kolekcji. Ten dres jest łatwy do zakładania przez rodzica, jak i przez dziecko. Komplet: bluza i spodnie z moltonu, który zapewnia ciepło. Rozciągliwy materiał dopasowuje się do każdego ruchu Twojego dziecka. Bardzo miękki dres opracowany z myślą o skórze Twojego dziecka.

Cena: 39.99 PLN

Są firmy takie jak Beka, które stawiają na kreatywne zabawki z drewna. W zabawkach powszechnie stosuje się zarówno miękkie, jak i twarde drewno. Nasze gotowe elementy drewniane są poddawane obróbce nietoksycznymi barwnikami i naturalnymi lakierami.

Szpiegowanie może Ci pomóc dzięki tym wytrzymałym zabawkom RC. To, co naprawdę musisz rozpoznać, może być okazją do wyjaśnienia. Alternatywnie, zdobądź ładną drewnianą planszę do klasycznych gier, takich jak szachy i warcaby lub domino.

Konwencjonalne drewniane zabawki dla dzieci bawią się dziś tak naprawdę jako najnowsze modowe zabawki. Daj dziecku stos różnych rozmiarów klocków i obserwuj, jak kreatywny umysł wykonuje swoją pracę.

You may also like...