LATAWIEC STATYCZNY MFK 120 Dino – sklep dla dziecka

Łatwy do złożenia latawiec o pięknym locie! I nawet w bezwietrzny dzień dziecko może się nim cieszyć! 2 metry linki, szybki bieg i można podziwiać lot latawca! Lata nawet w słabym lub niestabilnym wietrze => na wiatr od 5 do 40 km/h. Poprawia koordynację ręka/oko u dzieci oraz ich orientację w przestrzeni. Płótno wzmocnione przeszyciami, wzmocnienia z ripstopu. Haczyk ułatwiający podłączenie linki do latawca. Łatwy do podniesienia do lotu i latania.

Cena: 29.99 PLN

Jest to dar, który nieustannie daje godziny odkrywania, rozrywki i uczenia się, aby go otrzymać. Boże Narodzenie to ten, na który czekały wszystkie dzieci. Zwykłe podwójne ostrza i wkomponowany wygląd.

Każde dziecko będzie cieszyć się zabawą tymi zabawkami, szpiegując funkcje. Teraz, z ich całym Wild Planet Spy Video Car, ma o wiele więcej niesamowitych. Dekoracje łatwe do wykonania, jeśli przykleisz poszczególne podstawy.

W wielu przypadkach obrażenia te wynikają również z zaniedbania i nieostrożności. Wreszcie, sukces sezonu to Multi Voice Changer firmy Toysmith! Dzieci w celu noszenia pływaków na ramionach lub fartuchów ratunkowych ..

You may also like...